evde masajmasaj istanbul

Dur ihtarına uymayıp polise ateş açtılar, 1 polis bacağından vuruldu

Dur ihtarına uymayıp polise ateş açtılar, 1 polis bacağından vuruldu, Durum, saat 21.00 sıralarında Avcılar Denizköşkler Mahallesi'nde yaşanmıştı.

Dur ihtarına uymayıp polise ateş açtılar, 1 polis bacağından vuruldu
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 07:59
Dur ihtarına uymayıp polise ateş açtılar, 1 polis bacağından vuruldu,

Durum, saat 21.00 sıralarında Avcılar Denizköşkler Mahallesi'nde yaşanmıştı. Edinilen bilgiye göre, tatbik yapan polis ekipleri, güvenilmez bir aracı durdurmak istemişti. Dur, ihtarına uymayan araçtaki şüpheliler ise polise ateş açarak kaçmaya başlamışlardı. Kaçan şüphelilerin tabancayla ateş etmesi sonucu bir polis memuru sol bacağından vurularak yaralanmıştı.
Zarar Görmüş polis memuru ambulansla hastaneye kaldırılarak çare altına alındı. Kaçan şüpheliler, Avcılar İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekiplerinin kısa sürede yaptıkları alıştırma sonucu yakalandı. Yakalanarak gözaltına alınan şahıslar emniyete götürüldü.

Kişilerin kaçış hatıra emniyet kamerasında

Polis ekiplerinden araba ile kaçan şüphelilerin o anları çevrede yer alan bir emniyet kamerasına yansıdı. Görüntüde şüphelilerin, caddeye şipşak girdikleri görülüyor. Polis ekiplerinin geldiğini görebilen şüpheliler geri gelerek kaçmaya çalışıyor. Kaçan şüphelileri etkisiz ülkü getirmek isteyen polis ekipleri, otomobili durdurmaya çalışıyor. Şüpheliler, daha sonra tekrar kaçmaya başlıyor.

Erdal Can İçelli
 

Dur ihtarına uymayıp polise ateş açtılar, 1 polis bacağından vuruldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum