Dünyada büyük ses getiren 'Maske Kimsin Sen?', Şimdi Kanal D 'de başlıyor

Dünyada büyük ses getiren 'Maske Kimsin Sen?', Şimdi Kanal D ’de başlıyor, 'The Masked Singer' adıyla tüm dünyada fenomen olan televizyonların çılgın yarışma programında, Türkiye ’nin kendi alanlarında ünlü isimleri farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek şa.

Dünyada büyük ses getiren 'Maske Kimsin Sen?', Şimdi Kanal D 'de başlıyor
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 16:10
Dünyada büyük ses getiren 'Maske Kimsin Sen?', Şimdi Kanal D ’de başlıyor, Dünyada büyük ses getiren 'Maske Kimsin Sen?', Kanal D ’de başlıyor

'The Masked Singer' adıyla tüm dünyada fenomen olan televizyonların çılgın yarışma programında, Türkiye ’nin kendi alanlarında ünlü isimleri farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek şarkı söyleyecekler. Hem dedektiflik yapacak ünlü jüri üyeleri, hem de stüdyodaki seyirciler yarışmacının kim olduğunu tahmin etmeye çalışacaklar.

Başarılı oyuncu Tansel Öngel ’in sunuculuğunu yaptığı, yönetmen koltuğunda Ebru Yalçın'ın yer aldığı programda, her bölümde stüdyodaki ünlü isimler dedektiflik yaparak, maskelerin altında kimin olduğunu bulmaya çalışacak.

Gösterdiği performans ile stüdyodaki seyircilerden en az oyu alan yarışmacının maskesini çıkararak yarışmaya veda edeceği program, dünyada olduğu gibi Türkiye ’de de fenomen olmaya hazırlanıyor.

Çekimlerinin son hızla devam ettiği 'Maske Kimsin Sen?' yakında Kanal D ekranında izleyicileri şaşırtmaya geliyor.

Kanal D ekranında yakında izleyici ile buluşacak olan, Medyapım imzalı 'Maske Kimsin Sen?'de; müzik, eğlence ve şov bir arada olacak.

Dünyada büyük ses getiren 'Maske Kimsin Sen?', Şimdi Kanal D ’de başlıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum