Dünya Düzce Günleri'nde coşku bitmiyor

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen "Düzce Dünya Günleri" etkinliği, şarkıcı Pınar Süer ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Ayşe Taş'ın konseriyle devam etti.

Dünya Düzce Günleri'nde coşku bitmiyor
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 11:18
Dünya Düzce Günleri’nde coşku bitmiyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen "Düzce Dünya Günleri" etkinliği, şarkıcı Pınar Süer ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Ayşe Taş'ın konseriyle devam etti.
Bu yıl ilk kez düzenlenen Dünya Düzce Günleri etkinliği renkli görüntülere sahne oluyor. Festivalin ilk 7 günü dolu dolu geçti. Dünya Düzce Günleri'nin 7. gününde şarkıcı Pınar Süer ilk kez sahne aldı. Genç şarkıcının birbirinden güzel şarkıları eşliğinde Düzce halkı keyifli bir akşam geçirdi. Pınar Süer'in ardından Türk sanat müziğinin güçlü sesi Ayşe Taş sahne aldı. Kendine has üslubuyla sevilen eserlere imza atan Ayşe Taş, alanı dolduran Düzcelileri mest etti.
Etkinlik alanına gelen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve eşi Onur Özlü; Stantları gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Özlü, Dünya Düzce Günleri etkinliklerinin kentin tanıtımına ve sosyal entegrasyonuna büyük katkı sağladığını belirterek, sosyal ve kültürel etkinliklerin artarak devam edeceğini kaydetti.

Detaylı bir şekilde, Dünya Düzce Günleri’nde coşku bitmiyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum