Dünya çocuk gününde uçurtma şenliği düzenlenecek , VAN haberleri

Son Dakika VAN haberleri: Van Büyükşehir Belediyesi ile Valilik, ‘1 Ekim Dünya Çocuk Günü’nde uçurtma şenliği etkinliği düzenleyecek.

Dünya çocuk gününde uçurtma şenliği düzenlenecek
, VAN haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 16:30
Dünya çocuk gününde uçurtma şenliği düzenlenecek , VAN haberleri, VAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Van Büyükşehir Belediyesi ile Valilik, ‘1 Ekim Dünya Çocuk Günü’nde uçurtma şenliği etkinliği düzenleyecek.
Çocuk ve gençlerin gelişimine katkıda bulunmak için çeşitli sanatsal ve kültürel etkinlikler düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, ‘1 Ekim Dünya Çocuk Günü’nde uçurtma şenliği etkinliği düzenleyecek. Van Valiliği ile birlikte organize edilen ücretsiz etkinlik 1 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 12:00’da Van Kalesi Atatürk Kültür Parkı Konser alanında yapılacak. Uçurtma Sanatçısı Zahit Mungan’ında katılacağı etkinlikte çocuklara ücretsiz olarak uçurtma dağıtılacak.
Uçurtma Şenliği’ne başta çocuklar olmak üzere tüm Van halkı davetlidir
Dünya çocuk gününde uçurtma şenliği düzenlenecek

Detaylı bir şekilde, Dünya çocuk gününde uçurtma şenliği düzenlenecek , VAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. VAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum