Dükkanın önündeki aracı saniyeler içinde çaldı

Dükkanın önündeki aracı saniyeler içinde çaldı, Gündem Haberleri.

Dükkanın önündeki aracı saniyeler içinde çaldı
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 11:35
Dükkanın önündeki aracı saniyeler içinde çaldı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, Ümraniye Aşağıdudullu Mahallesi Hürrem Cadde üzerinde yer alan bir market önünde meydana geldi. Market sahibi Cemal Abay, halden almış olduğu ürünleri markete taşıdığı sırada otomobilini çalışır vaziyette marketin önünde bıraktı. Bu esnada otomobilin yanına gelen hırsız, saniyeler içinde otomobile binerek kaçtı. Hırsızlık anı emniyet kamerasına yansıdı. Görüntülerde şüphelinin otomobilin civarda bir zaman dolaştığı, ardındaki araca binerek uzaklaştığı yer alıyor. Polis ekipleri, hırsızlık olayına ilişkin çalışma başlattı.

"Adam elma çalar gibi otomobil çalıyor"

Arabulucu çalınan market sahibi Cemal Abay, “Aracımızla dükkanımızın önüne gelerek halden aldığımız ürünleri indirdik. O esnada otomobil çalışır haldeydi. aniden dükkanda yoğunluk oldu. Müşterilerle ilgilendiğimiz esnada dışarıya arabanın çalışır halde olduğunu gören bir birey alıp kaçmış. Dışarı çıktığımızda aracın olmadığını gördük. Anahtarı aracın üstünde bırakmamak lazımmış. Bize de ders oldu. İlk kere başıma böyle bir şey geliyor. Adam elma çalar gibi otomobil çalıyor. Arabayı götüren kişinin rahatlığı beni şaşırttı” dedi.

Abdul Samet Kaya - Iftihar Hamzaoğlu
 

Dükkanın önündeki aracı saniyeler içinde çaldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum