Düğüne gelen aile kaza yaptı, 3 kişi yaralandı

Bilecik'te düğünden ayrılan ailenin yolunda başka bir aracın çarpışması sonucu trafik kazası meydana geldi. Kazanın ardından tansiyon yükselirken, polis tarafları sakinleştirdi.

Düğüne gelen aile kaza yaptı, 3 kişi yaralandı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 14:50
Düğüne gelen aile kaza yaptı, 3 kişi yaralandı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bilecik'te düğünden ayrılan ailenin yolunda başka bir aracın çarpışması sonucu trafik kazası meydana geldi. Kazanın ardından tansiyon yükselirken, polis tarafları sakinleştirdi.
Alınan bilgiye göre, Bilecik'in merkez Bahçelievler ilçesi 19 Mayıs Caddesi üzerinde seyir halinde olan Ramazan K. yönetimindeki 11 AAV 409 minibüsü, yoldan çıkarak İsa Z. yönetimindeki 42 AKT 265 araca çarptı. Koza Evleri tali yol. Çarpmanın etkisiyle kontrolden çıkan otomobil, yol kenarındaki ağaca çarparak durabildi. Otomobilin ön koltuğunda yolcu olan Cafer Z., yaralandı ve araçta sıkıştı. Bilecik belediyesine bağlı itfaiye ekipleri, sağ ön kapıyı bizzat keserek çıkardı. Olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri ilk müdahalelerinin ardından yaralıları Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Kaza sonrası görgü tanıkları ile 11 AAV 409 minibüsü sürücüsü Ramazan K arasında 'Hızlı geldin' tartışması yaşandı. Bunun üzerine sürücü, '50'lerle geliyordum, nereden biliyorsun? argüman. Polis müdahale edince, tartışma büyümeden sona erdi.
Kaza yapan araçta ileri geri seyir halindeki yaralı Cafer Z.'nin akrabası Osman Z., kazanın anını anlatarak, "Biz buradan arabayla geldik, bu adam çıktı, gitti. çok çabuk geldi. Bu hız bu arabayı kurtaramaz. Bu adam onu buraya sıkıştırdı. Ne kadar kırıldığı önemli değil. "Diğer arabayı kullanıyorduk, geri geldik, Akşehir'den geldim, düğüne geldim." dedi.
Kamyon şoförü Ramazan K. ise, "Sanayiye yukarıdan gidiyordum, bu adam yan yoldan çıktı. Duramadık, fren yaptık" dedi.
Ardından 2 sürücü ağrı hissedince tedbir amaçlı hastaneye kaldırılırken, polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.
Öte yandan 42 AKT 265 aracının sürücüsü İsa Z.'nin Konya'dan akrabalarının düğününe geldiğini ve düğünün ardından ayrıldığını öğreniyoruz.

Detaylı bir şekilde, Düğüne gelen aile kaza yaptı, 3 kişi yaralandı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum