Düğünde "saça dokunma" kavgasında engelli kız darp edildi, 1 kişi vuruldu

Düğünde "saça dokunma" kavgasında engelli kız darp edildi, 1 kişi vuruldu, Gündem Haberleri.

Düğünde "saça dokunma" kavgasında engelli kız darp edildi, 1 kişi vuruldu
Editör: 15Haber
30 Haziran 2022 - 12:09
Düğünde "saça dokunma" kavgasında engelli kız darp edildi, 1 kişi vuruldu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İddiaya tarafından, Aysel T. (33), 25 Haziran günü down sendromlu kızı Seher T. (15) ve diğer iki kızıyla dayısının oğlunun düğününe gitti. Burada Seher T., yanına oturan İlsu Ay Işığı Y. isimli genç kızın saçına dokundu. Bu duruma sinirlenen genç kız, ağız dalaşı çıkararak, engelli kıza vurdu.

Anne ve kızın kardeşleri tepki gösterince kavgaya İlsu Ay Işığı Y.'nin erkek akrabaları Eyüp, Ahmet ve İbrahim Y. de katıldı. Kavga çıkınca anne ve öteki kız kardeşler de darp edildi. Aysel T.'nin büyük kızı S.T., babası Tunahan T.'yi aradı. Olay yerine gelen baba ile 3 erkek aralarında tartışma çıkınca baba tabancasıyla yere dürüst ateş etti. Seken kurşunun isabet ettiği Ahmet Y. ayağından yaralandı. Durum yerine gelen ambulansla yaralı var hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan baba tutuklandı. Kavgaya karışan diğer 4 kişi ise özgürlük bırakıldı. Darp edilen engelli kız ve diğer aile fertleri rapor aldı.

Anne Aysel T., “Olayda bizim hiçbir suçumuz yoktu. Engelli kızımı ve bizi darp ettiler. Engelli kızım yalnızca kızın saçına dokundu diye tartışma çıkardılar. Bizi darp edince kocam da düğüne gelip bir kişiyi ayağından vurmak istedi. Aslında onlar saldırınca kocam yere sıktı fakat sekip ayağına geldi. Onlara bir şey olmadı, kocam hapse girdi” diye konuştu.

Fatih Keçe - Serkan Çetinkaya
 

Düğünde "saça dokunma" kavgasında engelli kız darp edildi, 1 kişi vuruldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Düğünde "saça dokunma" kavgasında engelli kız darp edildi, 1 kişi vuruldu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum