evde masajmasaj istanbul

Düğünde maganda kurşunuyla hayatını kaybeden kadın son yolculuğuna uğurlandı

Dün akşam akrabasının düğününde bir magandanın tabancasından meydana çıkan kurşunla ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatının kaybeden Altun Yıldırım için Bulancak Sarayburnu Camii'nde ikindi namazını müteakiben cenaze namazı kılındı.

Düğünde maganda kurşunuyla hayatını kaybeden kadın son yolculuğuna uğurlandı
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 17:54

Dün akşam akrabasının düğününde bir magandanın tabancasından meydana çıkan kurşunla ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatının kaybeden Altun Yıldırım için Bulancak Sarayburnu Camii'nde ikindi namazını müteakiben cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Şimşek'in yakınları ve komşuları katıldı. Cenaze namazının arkasından Şimşek, Bulancak'ta eski mezarlıkta toprağa verildi.

Düğünlerde, asker eğlencelerinde bundan böyle silah atılmasına bir son verilmesini isteyen Şimşek'in yakınları, atılacak mermi parasının takı olarak takılmasını istediler. Düğünlerde 50 yılı aşkın zamandır kahyalık yaptığını anlatan Abdullah Torunoğlu, “Ben 70 yaşındayım, yarım asrı aşan zamandır düğünlerde kahyalık yaparım. Maalesef bu tür olaylar fazla sık yaşanıyor. Artık bu düğünlerde, eğlencelerde tabanca atılmasına bir son verilmelidir. Atılacak mermi parası düğünde takı olarak verilmeli, asker eğlencelerinde askere cep harçlığı verilmeli. Atılan hesapsız mermilerin böyle acı sonuçları oluyor. Derhal vurana da, vurulana da eyvah değil mi?” dedi.

Durum dün gece Piraziz ilçesi Maden Mahallesi'nde bir yakınının düğününe katılan Altun Şimşek, bir magandanın silahından meydana çıkan kurşunla ağır yaralanmıştı. Bulancak Devlet Hastanesine kaldırılan Yıldırım, burada yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. Olayla ilgili ise A.G. isimli bir kişi gözaltına alınmıştı.

Ahmet Bilge

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum