Düğünde 2 kişinin ölümüne neden olan şahıs tutuklandı

Düğünde 2 kişinin ölümüne neden olan şahıs tutuklandı, Durum, önceki gün ilçeye bağlı Tepekutuğun köyünde meydana geldi.

Düğünde 2 kişinin ölümüne neden olan şahıs tutuklandı
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 19:24
Düğünde 2 kişinin ölümüne neden olan şahıs tutuklandı,

Durum, önceki gün ilçeye bağlı Tepekutuğun köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, köyde düzenlenen nikah töreninde bir şahıs üstünde bulunan silahı çıkararak havaya tesadüfen ateş açtı. Şahsın silahından meydana çıkan kurşunlar, Murat Şahin (37) ve Muhakkak Alparslan'a (44) isabet etti. Yaşanan durum sonrası köye fazla sayıda jandarma ve sağlık durumu ekibi sevk edildi. Sağlık Durumu ekipleri tarafından birincil müdahaleleri durum yerinde yapılan yaralılardan Murat Şahin kaldırıldığı İskilip Devlet Hastanesi'nde, Belirli Alparslan ise Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Olayın arkasından havaya ateş ederek 2 kişinin ölümüne niçin olan kişi kayıplara karıştı.

Jandarma ekipleri 2 kişinin ölümüne niçin olan şahsın yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı. Yapılan araştırmalar sonucunda düğünde havaya ateş eden şahsın Murat Y. olduğu saptandı. Ölen şahıslarla Murat Y.'nin arkadaş oldukları ve nikah için Çorum'a birlikte geldikleri öğrenildi.
Soruşturma devam ederken bugün emniyet güçlerine teslim olan ceza zanlısı, çıkarıldığı duruşma tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tugay Göktürk

Düğünde 2 kişinin ölümüne neden olan şahıs tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum