DTSO Heyetinden Başsavcı Emre'ye hayırlı olsun ziyareti

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Düzce'ye atanan Başsavcı Yasin Emre'yi makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

DTSO Heyetinden Başsavcı Emre'ye hayırlı olsun ziyareti
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:22
DTSO Heyetinden Başsavcı Emre’ye hayırlı olsun ziyareti, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Düzce'ye atanan Başsavcı Yasin Emre'yi makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Hâkimler ve Savcılar Birinci Dairesi'nin çıkardığı kararname ile Düzce'de başsavcılığa atanan Yasin Emre, tebriklerini ileterek ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Başsavcı Emre'yi ziyaret eden Düzce Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri, kendisine başarılar diledi. Ofiste gerçekleştirilen ziyarete DTSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, ziyarette göreve başlayan Başsavcı Yasin Emre'ye geçmiş olsun dileklerini ileterek başarılar diledi. Başsavcı Yasin Emre, ziyaretleri için DTSO heyetine teşekkür etti.
DTSO Heyetinden Başsavcı Emre’ye hayırlı olsun ziyareti

Detaylı bir şekilde, DTSO Heyetinden Başsavcı Emre’ye hayırlı olsun ziyareti başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum