Dries Mertens: "Gücümü sahada göstermek istiyorum"

Galatasaray'ın yeni transferi Dries Mertens, 1 yıllık sözleşme imzaladıktan sonra yaptığı açıklamada, "Sahada gücümü göstermek istiyorum. Bu takım için her şeyimi vereceğim" dedi.

Dries Mertens: "Gücümü sahada göstermek istiyorum"
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 22:30
Dries Mertens: "Gücümü sahada göstermek istiyorum", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Galatasaray'ın yeni transferi Dries Mertens, 1 yıllık sözleşme imzaladıktan sonra yaptığı açıklamada, "Sahada gücümü göstermek istiyorum. Bu takım için her şeyimi vereceğim" dedi.
Galatasaray, Belçikalı oyuncu Dries Mertens ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Sarı-kırmızılıların resmi sözleşmesini imzaladıktan sonra açıklamalarda bulunan Mertens, Galatasaray'dan teklif geldiğinde onur duyduğunu ve bu büyük kulüpte başarılı olmak istediğini söyledi. Belçikalı oyuncu, "Burada olduğum için çok mutluyum. İtalya'da 9 yıl geçirdim ve değişmeye hazır olduğumu hissettim. "Galatasaray gibi bir takımdan teklif alınca onur duydum. Mükemmel bir performans aldım. çok güzel bir karşılama oldu. Napoli'den çok güzel bir karşılama." Ben alıştım ama hayranlarımızın gece geç saatlere kadar bizi beklemesi çılgıncaydı. Buraya başarılı olmak için geldim. Bir yıllık sözleşme imzaladım ama daha uzun kalmak istiyorum. Beni neden istediklerini göstermeye geldim. Gücümü sahada göstermek istiyorum. Bu takım için her şeyimi vereceğim. "Ben maç kazanmak isteyen bir oyuncuyum. Bunun için çok çalışacağım" dedi.
Dries Mertens:
Dries Mertens:

Detaylı bir şekilde, Dries Mertens: "Gücümü sahada göstermek istiyorum" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum