Döviz kuru rekor kırarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken bir çıkış geldi: Ekonomisi güçlü Türkiye'ye hiç olmadığı kadar yakınız

Döviz kuru rekor kırarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken bir çıkış geldi: Ekonomisi güçlü Türkiye'ye hiç olmadığı kadar yakınız, Son aylarda Merkez Bankası'nın seri faiz indirimleri sonrası TL'deki layık kaybı sürüyor.

Döviz kuru rekor kırarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken bir çıkış geldi: Ekonomisi güçlü Türkiye'ye hiç olmadığı kadar yakınız
Editör: 15Haber
23 Kasım 2021 - 21:48
Döviz kuru rekor kırarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken bir çıkış geldi: Ekonomisi güçlü Türkiye'ye hiç olmadığı kadar yakınız,

Son aylarda Merkez Bankası'nın seri faiz indirimleri sonrası TL'deki layık kaybı sürüyor. Dolar 15.27 itibariyle 12.84 lira seviyesini görerek rekor tazeledi. Altının gram fiyatı ise 750 lirayla bütün zamanların en yüksek seviyesini fark etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bugün AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılarak bir tavır gerçekleştirdi. Burada uyarı çeken ifadeler kullanan Erdoğan, ekonomiye ilişkin de görüşlerini aktardı.

"EKONOMİSİ ENERJIK TÜRKİYE'YE FAZLA YAKINIZ"

Türkiye'de makroekonomide dengelerin her yerde yerine oturmaya başladığını, göstergelerin, ekonomideki pozitif yükselişin artarak süreceğine muhabere ettiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle devam etti: "Bölgesinin ve dünyanın siyasette sözü dinlenen, üretimi, ihracatı, istihdamı ve ekonomisiyle kuvvetli, sosyal ve kültürel tesir alanı geniş Türkiye'sine iki asırdır hiç olmadığı değin yakınız. Sizler işte bu büyük misyonun, işte bu büyük hedefin kendi şehirlerinizdeki gönder beyleri olarak yalnızca bugüne değil, geleceğe de istikamet verecek bir yerde duruyorsunuz.

Vatandaşı Yeni Zamlar Bekliyor! Bu Oran Gerçekleşirse Cepler Fena Yanacak

"ÇOK GAYRET EDECEĞİZ"

AK Parti, milletimiz kadar kurulan, milletimizin gösterdiği istikamette, milletimizle birlikte yol yürüyen bir partidir. Yaptığımız her eseri, her hizmeti milletimiz için hayata geçirdik. Yaşadığımız her badirenin üstesinden milletimizden aldığımız destekle geldik, bunun için 2023'e giden süreçte 84 milyon vatandaşımızın her birinin kapısına gideceğiz, elini tutacağız, gönlünü kazanacağız. Onun için emrindeki boylamak değil. Çok çaba edeceğiz, fazla koşacağız. Şurada bir buçuk sene kaldı, bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz. Unutmayınız bizim anlamsız bıraktığımız her yer, karşımızdakiler göre yalan, kötüleme ve çarpıtmayla doldurulacaktır.

Dolarla İlgili Kritik Uyarı: Büyüme Yok, Kırılma Olacak

"MEYDANI EDEPSİZLERE BIRAKMAYIZ"

Ülkeyi CHP'nin yalanlarına, iftiralarına terk edemeyiz. Türkiye'yi, 'helalleşme' deyip de, haleldar etmeye çalışan, yani bozmaktan, lekelemekten, fesat çıkartmaya çalışmaktan başka meslek bilmeyen Kılıçdaroğlu'nun kifayetsizliğine terk edemeyiz. Meydanı bölücü örgütün güdümündeki HDP'ye de şehit yakınlarına sövmekten diğer mahareti olmayan edepsizlere de bırakamayız."

??Yıl sonu #dolar tahmininiz nedir?

18.50 itibariyla güncel Dolar kuru:

1 Dolar = 12,73 Türk Lirası

— Haberler () November 23, 2021

Dolar rekor kırarak 12 ?'yi gördü?

Peki doların yükselişi sizce devam edecek mi? #Dolar #Dolar12

— Haberler () November 23, 2021 Euro kuru ne dek? Euro kaç TL? Euro alış ve satış fiyatları için tıklayın. Dolar kuru ne dek? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satmak fiyatları için tıklayın. Altın fiyatları için tıklayın. Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne dek?

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Döviz kuru rekor kırarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken bir çıkış geldi: Ekonomisi güçlü Türkiye'ye hiç olmadığı kadar yakınız, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum