Döverek cin çıkarıyordu, sopalı şifacı yine ortaya çıktı!

Döverek cin çıkarıyordu, sopalı şifacı yine ortaya çıktı!, Gündem Haberleri.

Döverek cin çıkarıyordu, sopalı şifacı yine ortaya çıktı!
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 12:47
Döverek cin çıkarıyordu, sopalı şifacı yine ortaya çıktı!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Takriben bir yıl sonradan bu defa Beylikdüzü ’nde bir eve yerleşen Mala Ali Kürdistani, yakalanmamak için ofiste yok, evlerde ve otomobilin içerisinde iddiaya göre tedavi yöntemini uyguluyor.

Mala Ali Kürdistani ’ninn kaldığı evi ve araba içinde yaptığı çare görüntülendi. Mala Ali Kürdistani sözde tedavisi sırasında karşısındaki kişiden önce kollarını uzatmasını istiyor. Sonra dua okuyarak, kafasına ve sırtına vuran Kalak, bu şekilde cin çıkardığını iddia ediyor.

Mala Ali Kürdistani ’nin sosyal medyasını da faal kullandığı, konuşmalarını ve fotoğraflarını paylaşması uyarı çekiyor.

GEÇEN YIL OFİS AÇMIŞTI

Mala Ali Kürdistani, 12 Şubat 2020 ’de Suudi Arabistan ’da tutuklanmış sonra özgürlük bırakılmıştı. Geçtiğimiz yıl İstanbul ’da gelen  Mala Ali Kürdistani, Başakşehir ’de bir ofiste çok sayıda hastaya baskı uygulayarak, güya çare ettiğini ileri sürmüştü. Mala Ali Kürdistani ’nin bazı hastaları ve yakınlarının savcılığa yaptığı suç duyuruları üzerine polis ve sağlık ekipleri ofise baskın yapmıştı.

Mala Ali Kürdistani ofiste bulunamamış lakin tedavide kullandığı belirlenen sopa, tahta parçaları, sedye ile fotoğraflarının basılı olduğu fazla sayıda kitaba el konulmuştu. Ruhsatsız ve yetersiz olduğu, tıbbi literatüre uymadığı saptama edilen büro mühürlenmişti. Gözaltına alınan çalışanlar, ifadeleri alındıktan sonradan özgür bırakılmıştı. Mala Ali Kürdistani  hakkında ise arama kararı çıkartılmıştı. (DHA)

Döverek cin çıkarıyordu, sopalı şifacı yine ortaya çıktı!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum