Döve döve metrelerce sürükleyip tabancayla vurdular

Döve döve metrelerce sürükleyip tabancayla vurdular, Kağıthane Sultan Selim Mahallesi'nde geçtiğimiz günlerde saat 03.15 sıralarında meydana gelen olayda, İzzet S.

Döve döve metrelerce sürükleyip tabancayla vurdular
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 11:00
Döve döve metrelerce sürükleyip tabancayla vurdular,

Kağıthane Sultan Selim Mahallesi'nde geçtiğimiz günlerde saat 03.15 sıralarında meydana gelen olayda, İzzet S. ile arkadaşı Mikdat Ç. sokak üzerinde yürümeye başladı. O esnada aleyhinde taraftan gelen Akıllı A. ve Talha T. ile ‘omuz atma' meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Ağız Dalaşı sırasında sinirlerine başat olamayan iki taraf, kısa sürede kavgaya tutuşunca ortalık karıştı.

Metrelerce darp ederek sürükleyip bacağından vurdular

Ağız Dalaşı esnasında Talha T., İzzet S.'yi darp ederek metrelerce sürükledi. İzzet S., Talha T.'den kurtulmaya çalışsa da bir vakit başarılı olamadı. Tartışma sırasında Akıllı A. ise darp ettiği Mikdat Ç.'yi yanında getirdiği tabancayla ayağından vurup, arkadaşının yanına doğru gitti. Elindeki tabancayla tehditler savuran Zeki A., Talha T.'nın darp ettiği İzzet A.'yı da bacağından vurarak durum yerinden kaçtı.

Kağıthane polisi saldırganları kısa sürede yakaladı

Olayı arkasından vatandaşların ihbarı üzerine ola yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Durum yerine gelen sağlık durumu ekiplerinin yaptığı ilk müdahale ardından bacaklarından vurulan İzzet S. ve Mikdat Ç. ambulansla hastaneye kaldırılarak çare altına alındı. Olay yerindeki emniyet kamera görüntülerini incelemeye alarak kaçan şüphelileri yetişmek için çalışma başlatan Kağıthane İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, Zeki A.'yı ve Talha T.'yi olayda kullanılan silahla birlikte kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

Agresif tutuklanarak cezaevine gönderildi

Emniyette ifadeleri alınarak adli işlemleri yapılan Zeki A. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Talha T. ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Kağıthane'de iki kişinin önce darp edilip sonradan da tabancayla vurulduğu o anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, şahısların darp ederek ilerlediği, daha sonrada arkadan gelen şahsın tabancayla ateş ettiği görülüyor.

Doğan Can Gözü Kara - Onur Dursun
 

Döve döve metrelerce sürükleyip tabancayla vurdular, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum