Dortmund 'un yeni teknik direktörü Edin Terzic

Dortmund ’un yeni teknik direktörü Edin Terzic, Spor Haberleri.

Dortmund 'un yeni teknik direktörü Edin Terzic
Editör: 15Haber
23 Mayıs 2022 - 17:36
Dortmund ’un yeni teknik direktörü Edin Terzic, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Sarı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, kulübün üst yönetiminde yer alan Terzic ’in gelecek sezondan itibaren teknik direktörlük görevine getirileceği belirtilerek "Terzic yarın 30 Haziran 2025 ’e değin geçerli olacak sözleşmeye imza atacak." ifadesi kullanıldı.

Borussia Dortmund ’un sportif direktörü Sebastian Kehl, Terzic ile yoğun görüşmeler yaptıklarını belirterek, "Bu kararın Borussia Dortmund için doğru olduğuna inanıyoruz. Edin kulübümüzü, ortamı ve takımın büyük bir bölümünü tanıyor." değerlendirmesinde bulundu.

Terzic de Borussia Dortmund ’un hayatında manâlı bir yer aldığını ifade ederek, kendisine duyulan güvenden nedeniyle kulübün üst yönetimine teşekkür etti ve takımın başarılı olması için her şeyi yapacağını kaydetti.

Edin Terzic 2020-2021 sezonunda 6 ay Borussia Dortmund takımının teknik direktörlüğünü yapmıştı.

2021-2022 sezonunu lider Bayern Münih ’in arkasından ikinci sırada tamamlayan Borussia Dortmund kulübü 20 Mayıs 2022'de teknik direktör Marco Rose ile yollarının ayrıldığını açıklamıştı.

KAYNAK: AA Dortmund ’un yeni teknik direktörü Edin Terzic, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Dortmund ’un yeni teknik direktörü Edin Terzic haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum