Doların rekor kırmasının ardından Akşener'den acil çağrı! İYİ Parti olağanüstü toplanıyor

Doların rekor kırmasının ardından Akşener'den acil çağrı! İYİ Parti olağanüstü toplanıyor, Merkez Bankası'nın faiz indirimi sonrası piyasalarda hareketlilik devam ediyor.

Doların rekor kırmasının ardından Akşener'den acil çağrı! İYİ Parti olağanüstü toplanıyor
Editör: 15Haber
24 Kasım 2021 - 09:53
Doların rekor kırmasının ardından Akşener'den acil çağrı! İYİ Parti olağanüstü toplanıyor,

Merkez Bankası'nın faiz indirimi sonrası piyasalarda hareketlilik devam ediyor. Dolar 13.50'yi, euro 15.20'yi, gram altın ise 761 lirayı görerek rekor tazeledi.

EKONOMİ KURMAYLARIYLA BİR ARAYA GELECEK

Dolar krizinin arkasında harekete geçen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ekonomi kurmaylarını saat 18.00'de Genel Merkez'de toplantıya çağırdı. İYİ Parti'nin açıklamasında toplantıda piyasalardaki hareketliliğin ve alınması gereken önlemlerin değerlendirileceği belirtildi.

DAVUTOĞLU'NDAN DA SALDIRI GELDİ

Öte yana Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ekonomideki gelişmelerin arkasından bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yarın ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geleceğini duyurdu.

Dolar rekor kırarak 12 ?'yi fark etti?

Peki doların yükselişi sizce devam edecek mi? #Dolar #Dolar12

— Haberler () November 23, 2021 Euro kuru ne kadar? Euro kaç TL? Euro alış ve satış fiyatları için tıklayın. Dolar kuru ne dek? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satmak fiyatları için tıklayın. Altın fiyatları için tıklayın. Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne dek?

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Doların rekor kırmasının ardından Akşener'den acil çağrı! İYİ Parti olağanüstü toplanıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum