Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi? Ağaoğlu'ndan hakkındaki iddialara yanıt

Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi? Ağaoğlu'ndan hakkındaki iddialara yanıt, İş insanı Ali Ağaoğlu'nun uçakla paralarını yurtdışına kaçırmak istediği, F-16'ların da bunu engellediği iddia edilmişti.

Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi? Ağaoğlu'ndan hakkındaki iddialara yanıt
Editör: 15Haber
25 Kasım 2021 - 17:21
Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi? Ağaoğlu'ndan hakkındaki iddialara yanıt,

İş insanı Ali Ağaoğlu'nun uçakla paralarını yurtdışına kaçırmak istediği, F-16'ların da bunu engellediği iddia edilmişti. Ağaoğlu, FETÖ'cü Emre Uysal göre ortaya atılan bu iddianın yalan yanlış olduğunu söyledi.

TORUNUNUN ÜZERİNE YEMİN ETTİ

Ali Ağaoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Benim ne bir özel uçağım var. Ne de yurt haricen tek kuruş param ve mülküm var. Eğer tek kuruşum olduğunu ispatlasınlar yeni torunum oldu Allah onu görmeyi nasip etmesin" dedi.

ÜÇÜNCÜ KERE DEDE OLDU

Oğlu Alican Bey ve gelini Miray Bayan sayesinde Mart 2018'de birincil torunu Alin'i, Aralık 2019'da da ikinci torunu Selin'i kucağına bölge Ağaoğlu'na üçüncü ve ilk erkek torun mutluluğunu ise kızı Sena Kırcal yaşattı. 2016'da Çırağan Sarayı'nda evlenen Sena-Koray Kırcal çifti, evliliklerini oğulları ile perçinlemiş oldu.

Hakkındaki iddiaları kesin bir dille yalanlayan Ali Ağaoğlu torununun üzerine yemin etti

TORUNU İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI

"Oflu Ağa'ya Rizeli torun geldi" diye mizah yapan Ali Ağaoğlu'nun birincil erkek torunu için de kesenin ağzını açtı. Kız torunları doğduğunda Ağaoğlu Maslak 1453'ten 280 metrekarelik birer lüks daire hediye eden Ali Ağaoğlu, Rizeli torunu Koray'a da Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy projesinden bir villa hediye etmiş.

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi? Ağaoğlu'ndan hakkındaki iddialara yanıt, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum