Doha'da stadyumların çevresinde yüzlerce kişi Cuma namazını kıldı , DOHA haberleri

Son Dakika DOHA haberleri: Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası’nda Galler-İran, Katar-Senegal maçları öncesi yüzlerce taraftar, Ahmad bin Ali Stadyumu ve Al Thumama Stadyumu çevresinde Cuma namazı kıldı.

Doha'da stadyumların çevresinde yüzlerce kişi Cuma namazını kıldı
, DOHA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:43
Doha’da stadyumların çevresinde yüzlerce kişi Cuma namazını kıldı , DOHA haberleri, DOHA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası’nda Galler-İran, Katar-Senegal maçları öncesi yüzlerce taraftar, Ahmad bin Ali Stadyumu ve Al Thumama Stadyumu çevresinde Cuma namazı kıldı.
Katar’da 2022 FIFA Dünya Kupası heyecanı sürüyor. B Grubu’nda yer alan Galler ile İran arasındaki karşılaşma öncesi yüzlerce taraftar, Cuma namazını kılmak için Doha Ahmad bin Ali Stadyumu’nun çevresinde bir araya geldi. Çoğu İranlı olmak üzere Müslüman ülkelerden gelen futbolseverler, birlikte saf tuttu.
Taraftarların Cuma namazını kıldığı diğer nokta ise A grubunda bulunan ev sahibi Katar ile Senegal’in saat 16.00’da karşı karşıya geleceği Al Thumama Stadyumu’nun çevresi oldu. Yüzlerce futbolsever, stadyumun yan tarafındaki yeşil alanda toplanarak Cuma namazını kıldı.

Detaylı bir şekilde, Doha’da stadyumların çevresinde yüzlerce kişi Cuma namazını kıldı , DOHA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DOHA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum