Doğuş Üniversitesi 33 öğretim üyesi alıyor

Doğuş Üniversitesi 33 öğretim üyesi alıyor, Gündem Haberleri.

Doğuş Üniversitesi 33 öğretim üyesi alıyor
Editör: 15Haber
13 Mayıs 2022 - 14:11
Doğuş Üniversitesi 33 öğretim üyesi alıyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Basın İlan Kurumu bildiri portalı duyuru.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana tarafından; Doğuş Üniversitesi belirli birimlerinde açık bulunan kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. 24.ve 26. maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince, Öğretim Üyeleri alınacaktır.

Profesör kadrosu tam zamanlı statüde olup, başvuracak adayların başvurmak istedikleri Ana Bilim Dalı ile “Esas Araştırma Eserlerini” belirttiği dilekçesine YÖK Formatlı özgeçmişini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, lisans, yüksek lisans, doktora diplomalarını ve noter onaylı doçentlik belgesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 adet Flash hafıza veya CD ’yi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde 27.05.2022 Cuma günü saat 17:30 ’a değin posta ile ya da elden vazgeçmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Doğuş Üniversitesi 33 öğretim üyesi alıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum