Diyarbakır 'da parkta yürüyen yabancı uyruklu genç, tartıştığı kişi tarafından bıçaklandı

Diyarbakır ’da parkta yürüyen yabancı uyruklu genç, tartıştığı kişi tarafından bıçaklandı, Durum, merkez Bağlar ilçesi Sunay Caddesi üstünde bulunan Koşuyolu Parkı'nda meydana geldi. Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen Heysan H., (18) parkta yürürken yanında gelen kişi i.

Diyarbakır 'da parkta yürüyen yabancı uyruklu genç, tartıştığı kişi tarafından bıçaklandı
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 16:04
Diyarbakır ’da parkta yürüyen yabancı uyruklu genç, tartıştığı kişi tarafından bıçaklandı,

Durum, merkez Bağlar ilçesi Sunay Caddesi üstünde bulunan Koşuyolu Parkı'nda meydana geldi.
Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen Heysan H., (18) parkta yürürken yanında gelen kişi ile sebebi bilinmez bir nedenden dolayı tartıştı. Kavga sırasından kimliği süresiz kişi, cebinden çıkardığı bıçakla Heysan H.'yi yaralayarak kaçtı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üstüne durum yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibinin birincil müdahalesinin arkasından Heysan H., özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
Heysan H.'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polis ekipleri kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.
 

Sedat Irmak
 

Diyarbakır ’da parkta yürüyen yabancı uyruklu genç, tartıştığı kişi tarafından bıçaklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum