Diyarbakır'da fırınlarda gramaj ve fiyat tarifesi denetimi , DİYARBAKIR haberleri

Son Dakika DİYARBAKIR haberleri: Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde fırınlarda ekmek gramaj ve fiyat tarifesi denetimi gerçekleştirdi.

Diyarbakır'da fırınlarda gramaj ve fiyat tarifesi denetimi
, DİYARBAKIR haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 17:18
Diyarbakır’da fırınlarda gramaj ve fiyat tarifesi denetimi , DİYARBAKIR haberleri, DİYARBAKIR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde fırınlarda ekmek gramaj ve fiyat tarifesi denetimi gerçekleştirdi.
Zabıta Daire Başkanlığı, ekmek gramaj ve fiyat konusunda kentte faaliyet yürüten ekmek fırınlarını sıkı bir şekilde denetliyor. Vatandaşlardan gelen yoğun şikâyet üzerine yapılan denetimlerde gramaj, fiyat tarifesi, hijyen ve iş yeri açma ruhsatları kontrol edildi.
Denetimlerde mevzuat dışı (gramaj eksikliği ve fiyat tarifesi) hareket eden iş yerleri hakkında belirlenen süre zarfında var olan eksikliklerin giderilmesi için durum tespit tutanağı tutuldu. Zabıta Daire Başkanlığı, denetim çalışmalarını 4 merkez ilçede faaliyet gösteren ekmek fırınlarında sürdüreceği belirtildi.
Diyarbakır’da fırınlarda gramaj ve fiyat tarifesi denetimi
Diyarbakır’da fırınlarda gramaj ve fiyat tarifesi denetimi

Detaylı bir şekilde, Diyarbakır’da fırınlarda gramaj ve fiyat tarifesi denetimi , DİYARBAKIR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DİYARBAKIR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum