Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan İsrail'e kınama

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, “Hukuktan ve ahlaktan yoksun bu yaygın zihniyet, 'güvenlik' politikası adı altında tüm dünyanın gözü önünde zulümler yapmaya devam ediyor.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan İsrail'e kınama
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 11:51
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan İsrail’e kınama, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Hukuktan ve ahlaktan yoksun bu yaygın zihniyet, 'güvenlik' politikası adı altında tüm dünyanın gözü önünde vahşetlerini işlemeye devam ediyor.
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği hava saldırılarında hayatını kaybeden siviller nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.
İsrail'i kınayan Erbaş, mesajında, "İsrail işgal devleti yeniden Gazze'deki çocukları ve masum insanları hedef almaya başladı. Hukuktan ve ahlaktan yoksun bu yaygın zihniyet, “güvenlik” politikası adı altında tüm dünyanın gözü önünde vahşetlerini sürdürmeye devam ediyor. Filistinli kardeşlerimizi hedef alan bu saldırıyı şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Allah'ın, meleklerin ve tüm masumların laneti zalimlerin üzerine olsun. Amin" dedi.

Detaylı bir şekilde, Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan İsrail’e kınama başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum