Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Moldova Dışişleri Bakanı Popescu ile görüştü , NEW YORK haberleri

Son Dakika NEW YORK haberleri: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD’nin New York kentindeki temasları kapsamında Moldova Dışişleri Bakanı Nicu Popescu ile görüştü.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Moldova Dışişleri Bakanı Popescu ile görüştü
, NEW YORK haberleri
Editör: Derya Demir
22 Eylül 2022 - 22:08
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Moldova Dışişleri Bakanı Popescu ile görüştü , NEW YORK haberleri, NEW YORK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD’nin New York kentindeki temasları kapsamında Moldova Dışişleri Bakanı Nicu Popescu ile görüştü.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu’na katılmak için geldiği ABD’nin New York kentinde temaslarına devam ediyor. Bakan Çavuşoğlu, temasları kapsamında Türkevi’nde Moldova Dışişleri Bakanı Nicu Popescu ile görüştü.

Detaylı bir şekilde, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Moldova Dışişleri Bakanı Popescu ile görüştü , NEW YORK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. NEW YORK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum