Dışişleri Bakan Yardımcısı Serim'den KKTC'de , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim, KKTC Dışişleri bakanlığı ile konsolosluk istişareleri toplantısına eşbaşkanlık etmek üzere KKTC’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Serim'den KKTC'de
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 10:25
Dışişleri Bakan Yardımcısı Serim’den KKTC’de , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim, KKTC Dışişleri bakanlığı ile konsolosluk istişareleri toplantısına eşbaşkanlık etmek üzere KKTC’ye ziyaret gerçekleştirdi.
Türkiye ile KKTC arasındaki konsolosluk ilişkilerinin tüm yönleri ile değerlendirilmesi adına KKTC Dışişleri bakanlığı ile konsolosluk istişareleri toplantısı düzenlendi. Türkiye Dışişleri Bakanı Yardımcısı Yasin Ekrem Serim istişarelere eşbaşkanlık etmek üzere KKTC’ye ziyaret gerçekleştirdi.
Serim ziyaret doğrultusunda ikili ilişkilerin yanı sıra KKTC’nin Türk Devletleri Teşkilatı’na gözlemci üyeliği başta olmak üzere Kıbrıs konusu bağlamındaki uluslararası gelişmeleri ele almak amacıyla KKTC makamlarıyla görüşmeler gerçekleştireceği de bildirildi.

Detaylı bir şekilde, Dışişleri Bakan Yardımcısı Serim’den KKTC’de , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum