Direksiyon sınavında başarısız olan kadının ailesinden öğretmene yumruklu atak haberi

Direksiyon sınavında başarısız olan kadının ailesinden öğretmene yumruklu atak, Gündem Haberleri.

Direksiyon sınavında başarısız olan kadının ailesinden öğretmene yumruklu atak haberi
Editör: 15Haber
19 Ocak 2022 - 01:54 - Güncelleme: 19 Ocak 2022 - 01:56
Direksiyon sınavında başarısız olan kadının ailesinden öğretmene yumruklu saldırı, Gündem Haberleri.

Olay, geçtiğimiz pazar günü saat 16.30 sıralarında Sancaktepe ’de direksiyon eğitim alanındaki kafede meydana geldi. İddiaya göre, girdiği direksiyon sınavında başarısız olan bayan, evlerine gidince sınavdan kaldığını ailesine bildirdi. Buna sinirlenen kadının babası ile ağabeyi, verilen arada öğretmenlerin oturduğu kafeye gitti.

Baba ile oğlu, kızlarının başarısızlığından sorumluluk sahibi tuttukları sınav komisyonu başkanı olan hoca B.A. ’ya bir anda saldırdı. Sonraki adayın sınavına girmeyi beklerken benzer anda baba ile oğlunun yumruklarının hedefi olan öğretmen B.A., yere yığıldı.

Kafedekilerin agresif baba ile oğlunu tutmasıyla durum sonlandı. Sancaktepe ’de bir ortaokulda müdür yardımcılığı da yaptığı öğrenilen B.A., adları açıklanmayan baba ile oğlundan davacı oldu. İfadeleri alınan baba ile oğlu özgürlük bırakıldı.

SALDIRI KAMERADA

Saldırı anı kafenin güvenlik kamera görüntülerine saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, baba ile oğlunun, masada bir başka hoca arkadaşıyla oturan öğretmen B.A. ’ya yumruklu saldırısı görülüyor. Yumruklar sonrası öğretmen yere düşerken, kafedekiler baba ile oğlu tutarak olayı sonlandırıyor. DHA

Direksiyon sınavında başarısız olan kadının ailesinden öğretmene yumruklu atak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum