'Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi' ile çocuklara kent gezisi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışına uygun olarak öğrenci dostu uygulamalarına devam ediyor. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, "Dikkat Geliştirme ve Konsantrasyon" eğitimine katılan öğrencilere şehir turu düzenledi.

'Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi' ile çocuklara kent gezisi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:35
‘Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi’ ile çocuklara kent gezisi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ankara Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışına uygun olarak öğrenci dostu uygulamalarına devam ediyor. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, "Dikkat Geliştirme ve Konsantrasyon" eğitimine katılan öğrencilere şehir turu düzenledi.
Ankara Büyükşehir Belediyesi, öğrenci dostu uygulamalarını sosyal belediyecilik anlayışıyla sürdürmektedir. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, "Dikkat Geliştirme ve Konsantrasyon" eğitimine katılan öğrencilere şehir turu düzenledi. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı Gençlik, Çocuk ve Aile Danışma Merkezi ekiplerinin düzenlediği şehir turu, Rahmi Koç Müzesi'ndeki çöpçü avı etkinliğiyle başladı ve Ankara Kalesi surları ve İstanbul'daki cam atölyesi cam boyama etkinliğiyle sona erdi. kale. .
“Gezimize katılan çocuklarımız ve ailelerimiz çok mutlu oldular”
ABB Psikolojik Destek ve Danışmanlık Eğitimleri Şube Başkanı Sevgi Karabulut, eğitimlerin yaz boyunca da devam edeceğini belirterek, "Gençler, çocuklar ve ailelere yönelik danışma merkezi olarak eğitime katılan çocuklarımız için şehir turu düzenledik. Farkındalık ve Konsantrasyon eğitimi. Önce Rahmi Koç Müzesi'ne geldik, ardından Ankara Kalesi'ni gezeceğiz ve ardından çocuklarımızla cam boyama atölyesine gideceğiz. Gezimize katılan çocuklarımız ve ailelerimiz çok mutlu oldular.
‘Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi’ ile çocuklara kent gezisi
‘Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi’ ile çocuklara kent gezisi
‘Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi’ ile çocuklara kent gezisi

Detaylı bir şekilde, ‘Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi’ ile çocuklara kent gezisi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum