Dijital dünyaya yeni bir soluk

Yeni single'ı "Queen" ile dijital dünyada büyük ilgi gören Eida Faizi, sosyal medya paylaşımlarıyla milyonların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Dijital dünyaya yeni bir soluk
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 13:05
Dijital dünyaya yeni bir soluk, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Yeni single'ı "Queen" ile dijital dünyada büyük ilgi gören Eida Faizi, sosyal medya paylaşımlarıyla milyonların ilgisini çekmeye devam ediyor.
23 yaşındaki şarkıcı Afganistanlı ve Hindistan'da eğitim gördü. Kariyerine bir televizyon programında müzik programıyla başlayan Eida Faizi, çocukluğundan beri hep müzik yapmak istediğini söyledi. Afganistan'da bunun mümkün olmadığını anlayan Faizi, hayallerinin peşinden gitmek istedi ve birçok engel ve acılı günlerin ardından Afganistan'dan Hindistan'a ve ardından İstanbul'a geldi ve büyük bir yaşam mücadelesinden sonra ilk hayalini gerçekleştirdi. özgür bir kadın olarak
Türkiye'de yaşamaktan çok mutlu olduğunu ve Türk halkının büyük desteğini aldığını ifade eden Eida Faizi, Farsça, İngilizce ve Arapça bilmesine rağmen Türkçe şarkılar söyleyerek Türk halkına teşekkür etmek istediğini ifade etti. Müzik kariyerinde her geçen gün daha iyi olmak için çok çalıştığını belirten Eida Faizi, bu yeni single'dan sonra çalışmalarına hız vereceğini ve yenileriyle hayranlarını şaşırtacağını kaydetti.
Eida Faiz'in teklisi "Queen"in söz ve müziği Tahir Evlekoğlu'na ait olup, klibin yönetmenliğini Onur Özcan yapmıştır. Yapımcı Selçuk Olcay, bu dikkat çekici Eida Faiz şarkısını ve klibini dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına ulaştırmak için yola çıktı.
Dijital dünyaya yeni bir soluk

Detaylı bir şekilde, Dijital dünyaya yeni bir soluk başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum