evde masajmasaj istanbul

Didim 'deki cinayetin 9 şüphelisinden 4 'ü tutuklandı

Cumhuriyet Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nden meydana gelen olayda 35 yaşındaki Abdülkadir Görmez 5 el ateş edilerek öldürülmüş, olayın ardındaki Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayetle ilgili çalışma başlatmıştı. Cinayetle ilgili başlatılan soruşturma zarfında.

Didim 'deki cinayetin 9 şüphelisinden 4 'ü tutuklandı
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 10:41

Cumhuriyet Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nden meydana gelen olayda 35 yaşındaki Abdülkadir Görmez 5 el ateş edilerek öldürülmüş, olayın ardındaki Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayetle ilgili çalışma başlatmıştı.

Cinayetle ilgili başlatılan soruşturma zarfında 27 Mayıs 2021'de görüştüğü kızın ağabeyi göre öldürülen Yusuf Bulgan'ın iki kardeşi ile 7 akrabası göz altına alınmıştı.

Emniyet kameralarından yola çıkarak inceleme yapan polis ekipleri, cinayette kullanıldığı tahmin edilen 09 YS plakalı araç saptama edilerek ele geçirilirken, 3 mahallede de evlerde arama üretilmiş, araçta cinayetle ilgili delillere ulaşan polis ekipleri, evlerde yapılan aramalarda da 2 tabanca ve 1 av tüfeği ele geçirmişti. Göz altına alınan şüpheliler Adliyeye çıkartılırken, şüphelilerden Yusuf Bulgan'ın kardeşleri E.B ve A.B ile akrabaları A.B ve O. Ç tutuklanırken öteki şüpheliler adli kontrol şartı ile özgür bırakıldı.

öte taraftan cinayete kurban giden Abdulkadir Görmez'in ise Mayıs ayında işlenen cinayette Bulgan'ı tekrar tekrar bıçaklayarak öldüren Murat Görmez'in amcası olduğu öğrenilmişti.

Hüseyin Işine Düşkün
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum