Didim'de 50 düzensiz göçmen yakalandı , AYDIN haberleri

Son Dakika AYDIN haberleri: Aydın’ın Didim ilçesinde yasa dışı yollarla yurt dışına kaçmaya çalışan 50 düzensiz göçmen Didim İlçe Emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.

Didim'de 50 düzensiz göçmen yakalandı
, AYDIN haberleri
Editör: Derya Demir
01 Ekim 2022 - 10:32
Didim’de 50 düzensiz göçmen yakalandı , AYDIN haberleri, AYDIN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Aydın’ın Didim ilçesinde yasa dışı yollarla yurt dışına kaçmaya çalışan 50 düzensiz göçmen Didim İlçe Emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Didim’e gelen ve yasa dışı yollardan Yunan adalarına kaçmaya çalıştıkları tespit edilen göçmenler İlçe Emniyet müdürlüğü ekiplerince Fener Caddesi yolu üzerinde ve şehrin gelişimindeki uygulama noktalarında yakalandı. İçlerinde çocuk ve kadınların da yer aldığı 50 düzensiz göçmen polis ekipleri tarafından yakalanarak işlemleri için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. İşlemlerinin ardından düzensiz göçmenler Aydın İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.
Didim’de 50 düzensiz göçmen yakalandı

Detaylı bir şekilde, Didim’de 50 düzensiz göçmen yakalandı , AYDIN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AYDIN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum