Devlete ve Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınan şahıs tutuklandı

Devlete ve Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınan şahıs tutuklandı, Olay, gece saatlerinde Kazımdirik-Turan Mahallesi'nde meydana geldi.

Devlete ve Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınan şahıs tutuklandı
Editör: 15Haber
15 Kasım 2021 - 23:55
Devlete ve Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınan şahıs tutuklandı,

Olay, gece saatlerinde Kazımdirik-Turan Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, devleti onur kırıcı ifadeler kullanan, cumhurbaşkanına hakaret eden ve görevli polis memurlarına mukavemette bulunan H.B. adlı şahıs gözaltına alınarak Cumhuriyet Emniyet Amirliği'ne götürüldü. Karakoldaki işlemleri tamamlanan H.B, adliyeye sevk edildi. Çıkarıldığı nöbetçi duruşma kadar ‘Türk milleti, cumhuriyeti, devletin kurum ve organlarını aşağılama, cumhurbaşkanına hakaret, halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama, görevi yaptırmamak için direnme' suçlarından tutuklanan şahıs, Tekirdağ T Tipi Kapalı Suç Oluşturan İnfaz Kurumu'na sevk edildi. Olaya ilişkin soruşturma sürüyor.

Müberra Çelebi

Devlete ve Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınan şahıs tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum