Derste kalp krizi geçirip hayatını kaybeden öğretim üyesi son yolculuğuna uğurlandı

Derste kalp krizi geçirip hayatını kaybeden öğretim üyesi son yolculuğuna uğurlandı, Gündem Haberleri.

Derste kalp krizi geçirip hayatını kaybeden öğretim üyesi son yolculuğuna uğurlandı
Editör: 15Haber
19 Mayıs 2022 - 12:34
Derste kalp krizi geçirip hayatını kaybeden öğretim üyesi son yolculuğuna uğurlandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

OKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde Öğretim Üyesi Dr. Murat Gök (44), dün ders anlattığı sırada yürek krizi geçirdi. Gök'ün yürek krizi geçirdiğini fark eden öğrenciler kalp masajı yapmaya başladı. Öğrenciler göre haber verilmesi üzere fakülteye sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından birincil müdahalesi yapılan Gök, ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Gök, doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı.

Sabah saatlerinde Gök'ün cansız bedeni hastane morgundan alınarak helallik için İstiklal Mahallesi'ndeki evine götürüldü. Helallik alınmasının arkasında cenazesi merkeze emrindeki Çağşak köyüne getirildi. Kılınan cenaze namazının ardından Gök, köy mezarlığında gözyaşları aralarında toprağa verildi.

Öğrencileri oda kapısını çiçeklerle donattı

öte yandan, Gök'ün Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde bulunan odasının kapısı öğrencileri göre çiçeklerle donatıldı. “Biz seni toprağa değil kalbimize gömdük” notunu kapıya asan öğrencileri duydukları üzüntüyü dile getirdi.

Selçuk Kaya
 

Derste kalp krizi geçirip hayatını kaybeden öğretim üyesi son yolculuğuna uğurlandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum