Derince'nin araç filosu büyüyor , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Derince Belediyesi’ne hibe edilen elektrikli yol süpürme aracı, atık toplama bisikletleri ve yenilenen cam atık toplama aracı, araç filosundaki yerini aldı.

Derince'nin araç filosu büyüyor
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 11:52
Derince’nin araç filosu büyüyor , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Derince Belediyesi’ne hibe edilen elektrikli yol süpürme aracı, atık toplama bisikletleri ve yenilenen cam atık toplama aracı, araç filosundaki yerini aldı.
Derince Belediyesi, üç yeni aracı daha filosuna kattı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’ndan alınan yeni araçlar ilçe halkına hizmet vermek üzere Temizlik İşleri Müdürlüğü’ndeki yerini aldı. Araçları yerinde inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Başkan Aygün, "Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızdan hibe aldığımız elektrikli yol süpürme ve atık toplama bisikletleri ve yenilenen cam atık toplama aracımız, araç filomuzdaki yerini aldı. Derince’mize hayırlı olsun" dedi.
Derince’nin araç filosu büyüyor
Derince’nin araç filosu büyüyor
Derince’nin araç filosu büyüyor
Derince’nin araç filosu büyüyor

Detaylı bir şekilde, Derince’nin araç filosu büyüyor , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum