Deprem sürecinde öğrencilere destek oluyor , DÜZCE haberleri

Son Dakika DÜZCE haberleri: Düzce Üniversitesi, yaşanan deprem anında ve sonraki süreçte konaklama, yiyecek ve kumanya başta olmak üzere öğrencilerine her konuda destek olmayı sürdürüyor.

Deprem sürecinde öğrencilere destek oluyor
, DÜZCE haberleri
Editör: Derya Demir
30 Kasım 2022 - 17:00
Deprem sürecinde öğrencilere destek oluyor , DÜZCE haberleri, DÜZCE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Düzce Üniversitesi, yaşanan deprem anında ve sonraki süreçte konaklama, yiyecek ve kumanya başta olmak üzere öğrencilerine her konuda destek olmayı sürdürüyor.
Konuralp Yerleşkesi’nde bulunan devlet yurtları, özel yurtlar, apartlar ve evlerde barınan Düzce Üniversitesi öğrencilerinin korku yaşaması ve tedirgin olması sebebiyle, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ve üniversite yönetiminin aldığı kararlar doğrultusunda, spor salonu ve tenis kortlarında konaklamaları sağlanıyor, sıcak çorba, yiyecek ve kumanya ikramları devam ediyor.
Artçı depremlerin devam etmesi sebebiyle panik ve tedirgin bir ortamdan güvenilir bir ortama alınan öğrencilere, Düzce Üniversitesi yönetiminin katkılarıyla her türlü imkan sağlanıyor. Şu ana kadar bu destekten yararlanan 3 bin’e yakın Düzce Üniversitesi öğrencisi üniversitelerine, sağladığı olanaklar sebebiyle teşekkürlerini iletti.
Deprem sürecinde öğrencilere destek oluyor
Deprem sürecinde öğrencilere destek oluyor
Deprem sürecinde öğrencilere destek oluyor

Detaylı bir şekilde, Deprem sürecinde öğrencilere destek oluyor , DÜZCE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DÜZCE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum