Denizli'de korkutan yangın

Denizli'nin Honaz ilçesine bağlı ormanlık alanda başlayan yangın, havadan ve karadan zamanında müdahale edilerek söndürüldü.

Denizli'de korkutan yangın
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:18
Denizli’de korkutan yangın, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli'nin Honaz ilçesine bağlı ormanlık alanda başlayan yangın, havadan ve karadan zamanında müdahale edilerek söndürüldü.

Honaz ilçesine bağlı Karaçay ilçesine bağlı ormanlık alanda yangın meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; Ormanda henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın, kuvvetli rüzgarın etkisiyle büyüdü. Alevlerin bölgeden yükseldiğini gören vatandaşların durumu bildirmesinin ardından olay yerine ormancılar, itfaiye, helikopterler ve çok sayıda belediye aracı sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler yangını kontrol altına almak için uğraşırken, mahalle sakinleri de sahaya getirdikleri suyu traktörlerle desteklemeye çalıştı.

Yoğun dumanın hakim olduğu alanda çalışmalarına hız veren ekipler, yangını ilerlemeden önce hem havadan hem de yerden söndürdü. Soğutma çalışmalarının ardından yangının çıkış nedeni ile ilgili çalışma başlatıldı.
Denizli’de korkutan yangın
Denizli’de korkutan yangın
Denizli’de korkutan yangın
Denizli’de korkutan yangın

Detaylı bir şekilde, Denizli’de korkutan yangın başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum