Denizli'de halk ekmek 3 liradan satışa sunulacak

Denizli'de 'halkın ekmeği' müjdesini veren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bugün başkanlığını yaptığı belediye meclisinde ekmeğin fiyatını oyladı. Fırıncılar Odası ile ortaklaşa yürütülecek Merkezefendi Halk Ekmek projesinde ekmek fiyatı 3 TL olarak belirlendi.

Denizli'de halk ekmek 3 liradan satışa sunulacak
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 18:10
Denizli’de halk ekmek 3 liradan satışa sunulacak, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli'de 'halkın ekmeği' müjdesini veren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bugün başkanlığını yaptığı belediye meclisinde ekmeğin fiyatını oyladı. Fırıncılar Odası ile ortaklaşa yürütülecek Merkezefendi Halk Ekmek projesinde ekmek fiyatı 3 TL olarak belirlendi.

Cuma günü oylamaya sunulan ve komisyona iade edilen Merkezefendi Halk Ekmek büfesinin yeri ve fiyatına ilişkin karar, MHP ve AK Parti, CHP, 15'i MHP aleyhine olmak üzere toplam 21 olumlu oyla yürürlüğe girdi. İYİ Parti , Anavatan Partisi ve 1 bağımsız. Alınan kararda küçük esnafın desteklendiği ve ekmek fiyatının birçok ilde olduğundan daha ucuz olduğu kaydedildi.

Küçük işletmeler desteklenecek
Meclis kararı ile Merkezefendi'deki halka açık ekmek büfelerinin konumlandırılması sırasında küçük esnafın yanında olmamasına özen gösterilecek. Saat esasına göre çalışacak olan Merkezefendi umumi ekmek köşkleri 06:30-08:30 saatleri arasında hizmet verecek. Bu saat adımı ile küçük esnaf desteklenecek, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşma ayrıcalığı olacak.

Ucuz ve kaliteli ekmek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak
Yoksul mahallelerden başlayarak ihtiyaç sahiplerine ucuz, kaliteli ekmek ulaştıracak Merkezefendi Halk Ekmek Projesi hakkında açıklama yapan Başkan Şeniz Doğan, “Krizin hemşehrilerimiz üzerindeki etkilerini azaltmak için çalışıyoruz. Merkezefendi. . Çalışma prensibimizde "Ben yaptım" mantığıyla değil, "ortak ruh" anlayışıyla projelerimizi odalarımızla birlikte sunuyoruz. Bu projede Denizli Fırıncılar Odamız ile çalıştık. Emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyoruz” dedi.
Denizli’de halk ekmek 3 liradan satışa sunulacak
Denizli’de halk ekmek 3 liradan satışa sunulacak

Detaylı bir şekilde, Denizli’de halk ekmek 3 liradan satışa sunulacak başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum