Deniz Mahallesi'nde kentsel dönüşüm toplantısı , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Deniz Mahallesi’nde yapılacak olan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili vatandaşlarla bir araya gelerek bilgi verdi.

Deniz Mahallesi'nde kentsel dönüşüm toplantısı
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
01 Ekim 2022 - 10:27
Deniz Mahallesi’nde kentsel dönüşüm toplantısı , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Deniz Mahallesi’nde yapılacak olan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili vatandaşlarla bir araya gelerek bilgi verdi.
Yenikent Mahallesi Araptepe Mevkii’nde 428 daire ve 7 işyerinden oluşan kentsel dönüşüm projesini tamamlayarak ilçeye kazandıran Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Deniz Mahallesi’nde de kentsel dönüşümün adımlarını atıyor. Başkan Aygün, Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Mamat ve belediye meclis üyesi Mustafa Morgül ile birlikte Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde oluşturulan kentsel dönüşüm ofisinde bölge sakinleri ile bir araya geldi. Derince Belediyesi’nin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Deniz Mahallesi’nde yapacağı kentsel dönüşüm projesi ile ilgili çalışmaların istişare edildiği buluşmada, Başkan Aygün proje ile ilgili bölge sakinlerine detaylı bilgiler verdi.
Deniz Mahallesi’nde kentsel dönüşüm toplantısı
Deniz Mahallesi’nde kentsel dönüşüm toplantısı
Deniz Mahallesi’nde kentsel dönüşüm toplantısı

Detaylı bir şekilde, Deniz Mahallesi’nde kentsel dönüşüm toplantısı , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum