Demirciören'e futbol sahası

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'nın katkılarıyla il özel idaresi tarafından Demirciören köyünde yaptırılan suni çim futbol sahası törenle hizmete açıldı.

Demirciören'e futbol sahası
Editör: Derya Demir
06 Ağustos 2022 - 11:43
Demirciören’e futbol sahası, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'nın katkılarıyla il özel idaresi tarafından Demirciören köyünde yaptırılan suni çim futbol sahası törenle hizmete açıldı.
Sahanın köydeki genç ve çocuklara faydalı olmasını dileyen Vali Ali Çelik, kasım ayına kadar 31 sentetik çim zeminli futbol sahasından 13'ünün tamamlandığını, 18 sahanın da tamamlanacağını söyledi.
Vali Çelik, gençleri ve çocukları sporla buluşturmaya devam edeceklerini belirterek, “İl merkezi ve 8 ilçede toplam 20 adet basketbol ve voleybol sahası da yaptıracağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Bakanımız Mehmet Kasapoğlu'na, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
AK Kütahya Partisi Milletvekili İshak Gazel de sentetik çim zeminli futbol sahasının Demirciören köyüne hayırlı olmasını diledi.
açılışta; Vali Ali Çelik, AK Parti Milletvekili Kütahya İshak Gazel, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, İl Meclis Başkanı Musa Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Köy Muhtarı Hasan Demir, köy halkı ve davetliler hazır bulundu.
Demirciören’e futbol sahası
Demirciören’e futbol sahası
Demirciören’e futbol sahası

Detaylı bir şekilde, Demirciören’e futbol sahası başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum