evde masajmasaj istanbul

Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta macerası kısa sürdü

Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta macerası kısa sürdü, Gelinim Mutfakta programının eski sunucusu Fatih Ürek, eski dostu Demet Akalın'ın yarışmanın sunuculuğunu bıraktığını duyurdu.

Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta macerası kısa sürdü
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 02:58
Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta macerası kısa sürdü, Gelinim Mutfakta programının eski sunucusu Fatih Ürek, eski dostu Demet Akalın'ın yarışmanın sunuculuğunu bıraktığını duyurdu. Akalın hakkında izah etme yapan Ürek, şarkıcının ekibi çileden çıakrdığını söyledi. İddiaların ardından canlı yayına bağlanan Akalın, şunları söyledi: "O hiçbir şey bilmeden benim adıma niçin konuşuyor? Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben'i alın Songül Karlı'yı alın dedim. Fatih bile geri alabilir. En fazla o yakışıyor zaten. Ben kimseyi işinden etmedim. Kim niyetlenmek istiyorsa buyursun çalışsın dedim. Biz haftanın 2 gününe anlaştık, haftanın üç gününe çıkarıldı. Kaç yaşında geldik, hala böyle çirkin çirkin şeyler konuşacak mıyız? Bana kimse disiplinsiz diyemez. Ben kendim söyledim Gülben'i alın diye. Bana Gülben yazdı 3 gün önce, 'Emin misin?' diye. Fatih mükemmel biliyor, orasını burasını kaşımasın." Demet Akalın ın Gelinim Mutfakta macerası kısa sürdü #1
Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta macerası kısa sürdü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum