Demet Akalın, hamile dedikoduların ardından göbeğini saklamaya çalıştı

Demet Akalın, hamile dedikoduların ardından göbeğini saklamaya çalıştı, Boşandığı Okan Kurt ile bitmiş barışan ve sosyal medyada siyah elbisesiyle verdiği pozla elini karnına koyan meşhur ressam Demet Akalın'ın, ikinci fotoğrafında göbeğinin şiş olması dikkatleri üstün.

Demet Akalın, hamile dedikoduların ardından göbeğini saklamaya çalıştı
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 11:21
Demet Akalın, hamile dedikoduların ardından göbeğini saklamaya çalıştı,

Boşandığı Okan Kurt ile bitmiş barışan ve sosyal medyada siyah elbisesiyle verdiği pozla elini karnına koyan meşhur ressam Demet Akalın'ın, ikinci fotoğrafında göbeğinin şiş olması dikkatleri üstüne çekti.

Aralarındaki buzları erittiği Hadise'yi etiketleyerek yaptığı paylaşımın altına birçok takipçisi Akalın'ın hamile olduğuna dair açıklama yağdırdı.

Bugüne dek geçen vakit zarfından yorumları yanıtsız bırakan meşhur usta Demet Akalın, Denizli'de bir çekicilik merkezinin açılışına katıldı. Burada yoğun merakla karşılaşan Demet Akalın, sevenleriyle bir araya gelerek resim çektirdi. Çekicilik merkezinin açılışı için kurdelenin başına geçen Akalın, konuşmasını yaptığı sırada bir kişinin saklamaya çalıştığı göbeğine baktığını gördü.

Gebe olduğu dedikodularının arkasından katıldığı açılışta da göbeğindeki şişliğe olan merak artınca açıklamak zorunda kalan meşhur usta Akalın, “Bu göbeğime sakın bakma, kortizon göbeği bu, bakma sakın. 2 haftadır serum alıyorum” diyerek hem olası yeni dedikoduları önlemeye hem de günlerdir merak içinde olan hayranlarının merakını gidermeye çalıştı.

Bu savunması kahkahalar atılmasına neden olan meşhur sanatkâr, renkli anlara sahne olan bu diyaloğun arkasında kurdeleyi keserek çekicilik merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Eren Elyesa Polat - Fadıl Pişkin
 

Demet Akalın, hamile dedikoduların ardından göbeğini saklamaya çalıştı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum