evde masajmasaj istanbul

Demet Akalın 'dan yangın bölgesinde konser

Ağustos ayında Bodrum'un Mumcular bölgesinde 11 gün süren yangında sosyal medyadan destek isteyen ve daha ardından da 2 tır malzeme göndererek Mumcular halkına yardım olan Akalın bu seferde Bodrum Belediyesinin düzenlediği halk müziği konserine bedava çıkarak yangın bölgesindeki .

Demet Akalın 'dan yangın bölgesinde konser
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 08:30

Ağustos ayında Bodrum'un Mumcular bölgesinde 11 gün süren yangında sosyal medyadan destek isteyen ve daha ardından da 2 tır malzeme göndererek Mumcular halkına yardım olan Akalın bu seferde Bodrum Belediyesinin düzenlediği halk müziği konserine bedava çıkarak yangın bölgesindeki halka moral konseri verdi. Mumcular meydanında, Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğünün düzenlediği halk müziği konserine, yaşlı, genç, bayan erkek 7'den 70'e binlerce birey akın etti. Takriben 5 bin kişinin izlediği konserde izdiham yaşandı.

Akalın sonra doğum günü olanları sordu. 10 yaşına giren Sunaz'a hediye verecek bir şey bulamayınca ayakkabısını çıkarıp verdi. Abiye kıyafetinin altına spor ayakkabısını giyen Akalın konsere kaldığı yerden devam etti. Söylediği şarkılarla vatandaşları coşturan Akalın bir ara sahneden inip halkın arasına karıştı. Çocuklarla selamlaşan Akalın bir zaman konseri gezerek söyledi.

Halkın arasından seslendi

Konserde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a ve Başkan yardımcısı Hüseyin Tutkun'a teşekkürlerini sunan Akal'ın Aras'ın sesini duyunca şaşırdı. Halkın arasından konseri izleyen Başkan Aras ile iki taraflı sohbet eden Akalın ne güzel bir Başkanınız var. Halkın içerisinden konseri izliyor. Sizle bir arada oluyor ifadelerin kullandı. Mumcular'a yerleşeceğini söyledi Akalın'a Başkan Aras ise gelin Karaova bölgesine buraya aldırın nüfusunuzu tarım yapalım dedi.

Yanan ağaçlardan tablo armağan etti

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras namına sahneye çıkan Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun Bodrum'da yanan ağaçlarından ve yapraklarından üretilmiş olan tabloyu Demet Akalın'a hediye etti. Tutkun, Demet Akalın'ın yaptığı yardımlardan dolayı teşekküllerini sunarak “Bildiğiniz gibi Ağustos ayında bir yangın felaketi yaşamıştık. Yangın sürecinde Demet Bayan bize ulaşarak ben ne yapabilirim demişti. Bize önemli bir lojistik destek sağlamıştı. Yaptığı desteklerden dolayı kendisine fazla teşekkür ediyorum. Bodrum'daki geleneksel kale konserlerini var etmek için uğraşıyoruz. O kale konserleri 20 yıl önce yapılıyordu. Biz 20 sene aradan daha sonra her tarafta kale konserlerini yapıyoruz. Ben Demet hanımı ve Okan beyi arayıp Kale konserlerine çıkarmısınız dediğimde kendi isteğiyle Bodrum bizim için önemlidir dediler. Demet Akalın lakin bir şartımız var diyerek yangın bölgesinde bizim halkla buluşmamızı sağlarmısınız dediler. Bizde Demet Akalın ile Mumcular halkını buluşturduk. Bize yangınlarda yardım olduğu için yanan ağaçların yapraklarından ve küllerinden yapılan bu teşekkür beratını Başkanımız Ahmet Aras adına veriyor” dedi.

Eren Ayhan
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum