Define ararken canından oldu

Define ararken canından oldu, Gündem Haberleri.

Define ararken canından oldu
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 23:21
Define ararken canından oldu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, dün gece ilçeye alt Dereköy Mahallesi Karabel mevkii kırsalında meydana geldi. Sarp arazide hazine aramak için kaçak kazı yaptığı öne sürülen Murat Yazan (48), hazine aramak için kazdığı çukura düştü. Adap tanıklarının ihbarıyla bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çukurda çalışma başlatan ekipler, güçlükle Yazan'ın düştüğü yere ulaştı. Yapılan kontrolde, Murat Yazar'ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Yazar'ın cansız bedeni, savcı kadar yapılan incelemenin peşinde morga kaldırıldı.

öte taraftan jandarma ekipleri kadar yapılan incelemede alanda define aramada kullanılan materyaller de ele geçirildi. Ekipler, kazı yapılan alanın kapatılması için zorunlu çalışmaları başlatıp, bölgedeki ekip sayısını arttırdı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Aydın Bektaş

Define ararken canından oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Define ararken canından oldu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum