Defalarca tedavi gördü, 14 yıllık hasreti Diyarbakır'da son buldu

Mardin'de yaşayan 32 yaşındaki Emine Araç, Diyarbakır'da 14 yıldır çocuk sahibi olma isteğine son verdi. Anne olmak isteyen Araç, defalarca başarısız olduğu tedavisinin müjdesini Diyarbakır'da aldı.

Defalarca tedavi gördü, 14 yıllık hasreti Diyarbakır'da son buldu
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:48
Defalarca tedavi gördü, 14 yıllık hasreti Diyarbakır’da son buldu, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Mardin'de yaşayan 32 yaşındaki Emine Araç, Diyarbakır'da 14 yıldır çocuk sahibi olma isteğine son verdi. Anne olmak isteyen Araç, defalarca başarısız olduğu tedavisinin müjdesini Diyarbakır'da aldı.
Mardin'de yaşayan 32 yaşındaki Emine Araç, 14 yaşındaki çocuk sahibi olma isteğiyle birçok kliniğe başvurdu. 3 tüp bebek ve 3 başarısız aşı olan Araç, umudunu kaybettiğinde kadın doğum ve tüp bebek uzmanı bir arkadaşının tavsiyesi ile Diyarbakır'daydı. Dr. Hakan Çoksüer'e başvurdu. Detaylı bir muayenenin ardından 5 aşamalı tedavisine başlanan anne adayı, her hastaya uygulanan PRP, akupunktur ve bitkisel tedaviler eklenerek müjdeyi aldı ve histereskopi ve laparoskopik cerrahi sonrası üçlü kombine tedaviden fayda gördü. Gebelik kesesini gören araç, gözyaşlarını tutamasa da evlerindeki yas havasının şenlik havasına dönüştüğünü kaydetti.
Defalarca tedavi gördü, 14 yıllık hasreti Diyarbakır’da son buldu

Detaylı bir şekilde, Defalarca tedavi gördü, 14 yıllık hasreti Diyarbakır’da son buldu başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum