Dayı yeğenin yemek kavgası karakolda bitti

Dayı yeğenin yemek kavgası karakolda bitti, Edinilen bilgiye takriben olay, 5 Ocak saat 12.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi'ndeki iki katlı müstakil bir evde meydana geldi.

Dayı yeğenin yemek kavgası karakolda bitti
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 09:55
Dayı yeğenin yemek kavgası karakolda bitti,

Edinilen bilgiye takriben olay, 5 Ocak saat 12.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi'ndeki iki katlı müstakil bir evde meydana geldi. İddiaya göre, evin penceresine çıkan Merve Ö. (20), bahçedeki kullanılmayan eşyalarını satmak için gelen dayısı Serdar K.'yi gördü. Dayısına seslenen Merve Ö., “Artık bize bir yemek yemek ve sigara alırsın” dedi. Dayısı, Merve Ö.'nün bu teklifini kabul etti ve yemek sipariş etmesini söyledi. daha sonra eve gelen dayı Serdar K., sözde, yemeğin ücretini ödemeyeceğini söyleyip, koltuk örtüsünü yeğeni Merve Ö.'nün üzerine atıp, tokatladı. Genç kız dayısından kurtulmak için kendini banyoya kilitledi. Dayı ise eve gelip banyo kapısını açmaya çalıştı ama açamayınca evden her yerde bahçeye döndü. Bunun üzerine genç kız banyodan çıkıp evin kapısını kilitleyip 112 Acele Çağrı Merkezi'ni arayarak yardım istedi.

Evin bahçesine meydana çıkan Merve Ö., aynı sokakta bulunan teyzesi Serap K. ile karşılaştı. Bu kere de teyzesiyle tartışmaya başlayan Merve Ö., her tarafta eve girerek kapıyı kilitledi. İhbar üzerine durum yerine gelen polis, Merve Ö.'nün şikayeti üstüne dayısı Serdar K. ile teyzesi Serap K.'yi polis merkezine götürdü. Merve Ö. ise darp raporu almak için Adli Tıp Birimi'ne götürüldü.

Polis merkezinde açıklama veren Serdar K., “Ablamın evinin bahçesindeki durağan eşyaları satarım. Durum günü de bir takım eşyalar vardı, onları sattım. sonra Merve yanıma gelip, yemek sipariş edeceğini söyledi. Ben de elimdeki tüm parayı ona verdim. Daha Sonra amaçsız bir şekilde bağırmaya başladı. Ben de ağzını kapatıp, susturmaya çalıştım. Bana küfretmeye başlayınca olayın büyümemesi için dışarı çıktım” dedi.

Teyze Serap K.'nin ise ifadesinde, yeğeni ve kardeşinin kavga ettiğini duyması üzerine söz konusu eve gittiğini öne sürerek, “Serdar'a küfrettiğini duyunca böyle konuşmaması gerektiğini söyledim. Bu kere de bana ve çocuklarıma küfretti. Ben de elimdeki sopayla kapıya vurup, mahalleye rezil olduğumuzu söyledim” dediği öğrenildi.

Polis merkezindeki ifadelerinin ardındaki özgürlük bırakılan Serdar K. ile Serap K. hakkında uzaklaşma kararı verildi.

Fatih Keçe - Serkan Çetinkaya
 

Dayı yeğenin yemek kavgası karakolda bitti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum