Damat evlendiğine evleneceğine pişman oldu , BURSA haberleri

Son Dakika BURSA haberleri: Dünya evine girmek için bütün zorlukları geride bırakan damat, adetleri gereği yerine getirilenlerden dolayı evlendiğine evleneceğine pişman oldu. Damada şalvar giydirdiler, vince astılar, su deposuna soktular.

Damat evlendiğine evleneceğine pişman oldu
, BURSA haberleri
Editör: Derya Demir
18 Eylül 2022 - 09:48
Damat evlendiğine evleneceğine pişman oldu , BURSA haberleri, BURSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Dünya evine girmek için bütün zorlukları geride bırakan damat, adetleri gereği yerine getirilenlerden dolayı evlendiğine evleneceğine pişman oldu. Damada şalvar giydirdiler, vince astılar, su deposuna soktular.
Bursa’nın İznik ilçesinde evlenecek damatlar, uygulanan geleneklerden yaka silker oldu. Son olarak dünya evine girmek için elinden geleni yapan damat Servet Girgin, kendisine uygulanan geleneklerle canından bezdi. Önce şalvar giydirilen Girgin, kiralanan vinçle ipte sallandırdılar. Bununla yetinmeyen arkadaşları damat Girgin’i içi su dolu depoya vinç yardımı ile batırdı. Arkadaşları damadın altında çiftetelli oynarken zaman zaman da ayaklarından tutmaya çalıştı.
İlginç anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
Damat evlendiğine evleneceğine pişman oldu
Damat evlendiğine evleneceğine pişman oldu
Damat evlendiğine evleneceğine pişman oldu
Damat evlendiğine evleneceğine pişman oldu

Detaylı bir şekilde, Damat evlendiğine evleneceğine pişman oldu , BURSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BURSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum