Damada düğünde önlük giydirip bulaşık yıkattılar , KAHRAMANMARAŞ haberleri

Son Dakika KAHRAMANMARAŞ haberleri: Kahramanmaraş’ta bir düğünde takı merasiminde damada arkadaşları tarafından mutfak önlüğü giydirildikten sonra bulaşık yıkatıldı.

Damada düğünde önlük giydirip bulaşık yıkattılar
, KAHRAMANMARAŞ haberleri
Editör: Derya Demir
24 Kasım 2022 - 10:03
Damada düğünde önlük giydirip bulaşık yıkattılar , KAHRAMANMARAŞ haberleri, KAHRAMANMARAŞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kahramanmaraş’ta bir düğünde takı merasiminde damada arkadaşları tarafından mutfak önlüğü giydirildikten sonra bulaşık yıkatıldı.
Kentte Emine ve Ramazan Gök çiftinin düğünü ilginç anlara sahne oldu. Damadın arkadaşları düğün sonunda gerçekleşen takı merasiminde herkesi güldüren bir şaka yaptı. Damada bir arkadaşı mutfak önlüğü giydirdi, diğerleri ise sırasıyla bulaşık deterjanı ve bir tabak hediye etti. Bir anda ne olduğunu anlayamayan damat, daha sonra düğüne katılanların kahkahaları arasında bulaşık yıkadı.
İzleyenleri güldüren çocukların da ilgiyle izlediği o anlar ise cep telefonu ile kaydedildi.
Damada düğünde önlük giydirip bulaşık yıkattılar
Damada düğünde önlük giydirip bulaşık yıkattılar

Detaylı bir şekilde, Damada düğünde önlük giydirip bulaşık yıkattılar , KAHRAMANMARAŞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAHRAMANMARAŞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum