Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan dolandırıcı uyarısı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan dolandırıcı uyarısı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, dolandırıcıların yeni yöntemine aleyhinde vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan dolandırıcı uyarısı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 12:18
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan dolandırıcı uyarısı,

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, dolandırıcıların yeni yöntemine aleyhinde vatandaşlara uyarılarda bulundu. İletişim Başkanlığı, başkanlığın adı kullanılarak para iadesi yapılacağı ve bunun için de kimlik ve kredi kartı bilgilerinin istek edildiği bir bildirim veyahut mesaj gelmesi halinde dikkatli olunmasını istedi. İletişim Başkanlığı göre yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İletişim Başkanlığı olarak kurumumuzun adı ve logosu kullanılarak kişisel verilerinizin ve kredi kartı bilgilerinizin istek edildiği herhangi bir girişimimiz yoktur. Güvenliğiniz için bu yönde aldığınız uyarı ve mesajlara itibar etmeyiniz.” (DHA)

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan dolandırıcı uyarısı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum