Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Meclis'e öyle veya böyle girip ondan sonra teröristlerle dağlarda kol kola dolaşanlara bu milletin temsilcisi olamaz". , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meclis’e öyle veya böyle girip ondan sonra teröristlerle dağlarda kol kola dolaşanlara bu milletin temsilcisi olamaz”.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Meclis'e öyle veya böyle girip ondan sonra teröristlerle dağlarda kol kola dolaşanlara bu milletin temsilcisi olamaz".
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 12:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meclis’e öyle veya böyle girip ondan sonra teröristlerle dağlarda kol kola dolaşanlara bu milletin temsilcisi olamaz”. , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meclis’e öyle veya böyle girip ondan sonra teröristlerle dağlarda kol kola dolaşanlara bu milletin temsilcisi olamaz”.
Detaylı bir şekilde, Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meclis’e öyle veya böyle girip ondan sonra teröristlerle dağlarda kol kola dolaşanlara bu milletin temsilcisi olamaz”. , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum