Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret edeceği cemevinin dedesi: "Cumhurbaşkanının bizim yanımızda olduğunu hissetmek bizi güçlendiriyor"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaret edeceği cemevinin dedesi Hüseyin Öz, "Cumhurbaşkanının yanımızda olduğunu hissetmek ve cemevlerine yapılan saldırılar nedeniyle bizi desteklediğini görmek bizi güçlendiriyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret edeceği cemevinin dedesi: "Cumhurbaşkanının bizim yanımızda olduğunu hissetmek bizi güçlendiriyor"
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 18:06
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaret edeceği cemevinin dedesi: “Cumhurbaşkanının bizim yanımızda olduğunu hissetmek bizi güçlendiriyor”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaret edeceği cemevinin dedesi Hüseyin Öz, "Cumhurbaşkanının yanımızda olduğunu hissetmek ve cemevlerine yapılan saldırılar nedeniyle bizi desteklediğini görmek bizi güçlendiriyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Ankara'nın Mamak ilçesindeki Hüseyin Gazi ve Cemevi türbesinde Alevi dedeleri ve Bektaşi babalarıyla görüşecek. Erdoğan'ın Muharrem ayının 10'uncu gününde burada yapılacak iftar programına katılması bekleniyor. Görüşme öncesinde Hüseyin Gazi Türbesi Cemevi'nin dedesi Hüseyin Öz, İhlas Haber Ajansı'na açıklama yaptı. Öz, Erdoğan'ın ziyaretinin cemevleri saldırılarının ardından kendilerine güç vereceğini söyledi.

“Cumhurbaşkanının yanımızda olduğunu hissetmek bizi güçlendiriyor”
Öz, “Cumhurbaşkanımızın ilk kez bir cemevi ziyaret etmesi ve burayı seçmesi bizler için de büyük bir mutluluk. Son dönemde cemevlerine yönelik saldırılar nedeniyle cumhurbaşkanının yanımızda olduğunu hissetmek ve bizi desteklediğini görmek bizi güçlendiriyor. Bu anlamda önem veriyoruz. Fırsat olursa bu akşam hep birlikte tartışarak orucu açıp isteklerimizi ileteceğiz.
Cemevilerin durumuyla ilgili müjdeli haber beklediklerini ifade eden Öz, toplantıya Türkiye'nin çeşitli illerinden davet edilen 10 cemevinin dedelerinin de katılacağını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaret edeceği cemevinin dedesi: “Cumhurbaşkanının bizim yanımızda olduğunu hissetmek bizi güçlendiriyor”

Detaylı bir şekilde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaret edeceği cemevinin dedesi: “Cumhurbaşkanının bizim yanımızda olduğunu hissetmek bizi güçlendiriyor” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum