Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in görüşmesi sona erdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Rusya'nın Soçi kentinde yaptığı görüşme sona erdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in görüşmesi sona erdi
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 20:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin’in görüşmesi sona erdi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Rusya'nın Soçi kentinde yaptığı görüşme sona erdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında Suriye'deki durum ve Ukrayna tahılının dünya pazarına sevkiyatına ilişkin anlaşmanın detaylarına ilişkin görüşme Rusya'nın Soçi kentinde sona erdi. Yaklaşık 4 saat süren görüşmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyet, Soçi'deki Rus Sonatoryum binasından ayrılarak Soçi Uluslararası Havalimanı'ndan Türkiye'ye döndü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Rusya'nın Soçi kentinde yapacağı ikili görüşme öncesinde yaptığı basın açıklamasında, "Suriye'deki gelişmelerin alınması bölgeyi rahatlatacaktır" ifadelerini kullandı.

Detaylı bir şekilde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin’in görüşmesi sona erdi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum