Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özel okullara zam açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özel okullara zam açıklaması, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı ’nda konuştu. Erdoğan ’ın konuşmasından öne çıkanlar: * Akçakale sınırımızda bölücü terör örgütünün döşediği patl.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özel okullara zam açıklaması
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 12:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özel okullara zam açıklaması,

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı ’nda konuştu.

Erdoğan ’ın konuşmasından öne çıkanlar:

* Akçakale sınırımızda bölücü terör örgütünün döşediği patlayıcı sebebiyle şehit olan askerlerimize Allah ’tan rahmet diliyorum.

“ŞEHİTLERİMİZİN KANLARI YERDE KALMADI”

* Şehitlerimizin kanları yerde kalmadı, kalmayacak. Nerede aklınıza terör bölgesi geliyorsa orada bizler Mehmetçiğimizle varız, var olmaya devam edeceğiz.

* Elim trafik kazasında hayatını kaybeden Ahmet Çalık ’a Allah ’tan rahmet diliyorum

* Bu süreçte bizim ne yaptığımızı, niçin yaptığımızı, nasıl yaptığımızı iyi anlamak hem geçmişi hem de küresel gelişmeleri yakından iyi anlamak gerekiyor.

* Türkiye ’nin Osmanlı döneminde başlayan ve Cumhuriyetin birincil döneminde de süren sanayileşme hamlesinin önünün nasıl kesildiğini hatırlayın.

*Türkiye ’yi köksüz bir ağaç gibi kurutmaya çalışanların etap oyunlarını hatırlayın.

* Türkiye ’de hangi dönemde her kim ülkenin makus talihini başkalaştırmak için adım atmış ise başına gelmeyen kalmamıştır.

*Menderes ’in akıbeti dar ağacında nihayete ermiş, Erbakan ’ın Özal ’ın önleri darbelerle kesik.

*AK Parti ’nin yılları bu habis zihniyet ile uğraş ile geçmiştir. Biz yaşadıklarımızı unutursak diğer halk müziği şüphesiz unutur.

* Ülkemizin milletlerarası alanda nasıl kuralsız, ahlaksız tuzaklara tecrit edilmeye çalışıldığını unutmadık.

* Siyasi ve sosyal kaos denemelerini, PKK ’dan DEAŞ ’a dek bütün terör örgütleri kullanılarak şehirlerimize ve sınırlarımıza dayatılan saldırıları birer birer bertaraf ettik.

*Biz milletimiz ile istiklalimize sarıldıkça, teslim olmadıkça, saldırıların cephesi daha da genişledi.

ÖZEL OKULLARA ZAM SINIRI

*Özel okullardaki fiyat artışlarını enflasyonla yani yüzde 36 seviyesinde sınırladık. Biz kimin ne dediğine değil kendi stratejimize bakarak işleri yürüteceğiz.

*Bay Kemal çıkmış bu konuyla ilgili konuşuyor, ne konuşuyorsun ya? Sen geriden geliyorsun.

* Gıdadan kiralara, enerjiden ulaşıma her alanda ciddi artışlarla karşısında karşıya kalan gelişmiş ülkelerin kamuoyları sükunetle gelişmeleri peşine düşüp takip ediyor.

*Bizde ise siyasal çıkar peşinde muhalefet ortalığı karıştırmak için çaba içerisinde. Biz kimin ne dediğine yok, kendi stratejimizin ne gerektirdiğine bakarak çalışmamızı sürdüreceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan özel okullara zam açıklaması, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum